Európa, stará sklerotická prostitútka

Autor: Marko Staňo | 19.6.2015 o 12:34 | Karma článku: 6,90 | Prečítané:  1006x

Smutné výsledky zlyhania nekompetentných úradníkov v Brusseli a dopady pomýlenej imigračnej politiky...

...stoja tu proti sebe dve (dez)informačné propagandy, jedna je špinavšia ako druhá, je zlé, ak sa inteligentní a slušní ľudia pridávajú na jednu alebo druhú....najhoršie je, že obidve strany manipulujú a strašia...akoby neexistovali žiadne iné riešenia okrem dvoch...EÚ úplne zavrieť/EÚ úplne otvoriť...a pritom obidve sú nezmyselné a bezcitné...na jednej strane máme svedomie, máme možnosti pomôcť,  ale robiť to takto bezhlavo a za každú cenu? Máme povinnosť pomôcť, ale musíme sa aj chrániť, prečo kompetentní politici a úradníci nič nerobia, veď je zrejmé, že treba posilniť vonkajšie hranice. Prečo sa tá istá loď za mesiac otočí 3x a privezie nových 300-400 utečencov a naši kompetentní tupci v Brusseli akoby stojaci na móle sa prizerajú koľko cestujúcich to prežilo, a idú si robiť fotky utopených detí. A potom obviňujú iných z toho, k čomu vlastne prispeli svojou vlastnou neschopnosťou. Je to hrozné a smutné, čo teraz ideme robiť? Asi sú len dve možnosti 1. Poďme teraz všetci plakať a zalamovať rukami a pridajme sa k proimigračnej manipulatívnej propagande Brusselu, otvorme hranice pre všetkých, roztiahnime nohy ako prostitútka a nechajme sa......alebo 2. sa pridajme k radikálnym zapredsudkovaným sebeckým bastardom s hákovým krížom namiesto mozgu a strieľajme tých chudákov ešte vo vode, lebo inú stranu tu nevidím. 
Ani Európa nemá odvahu, nielen my Slováci sme zbabelci, EÚ je v tranze a len sa prizerá, čo sa to deje, analyzuje, robí grafy a ďalej analyzuje a ľudia nezmyselne umierajú.. pýtam sa „Za čo berú peniaze súdruhovia v Brusseli“?
Na záver malá matematika...40 ročná loď s kapacitou 350 utečencov/3000 USD za utečenca/3x mesačne = 3.150.000,-USD netto/mesačne...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?